Sieć EASY SURF

EASY SURF El Gouna

EASY SURF Travel

EASY SURF Keros

EASY SURF Shop

3 szkoły EASY SURF

Jako jedyni w Polsce mamy szkoły w 3 różnych miejscach na świecie! Chałupy 6, grecka wyspa Limnos oraz Egipska El Gouna... a jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa ;)

Łatwy spot

Płytka i płaska woda, piaszczyste dno, równy i regularnie wiejący wiatr gwarantują idealne warunki do nauki windsurfingu i kitesurfingu.

15 lat doświadczenia

W branży wind i kitesurfingowej działamy nieprzerwanie od 2001 roku. Przeszkoliliśmy dziesiątki tysięcy kursantów, zorganizowaliśmy setki obozów i dziesiątki wyjazdów zagranicznych.

Kemping Chałupy 6

Od początku istnienia EASY SURF mamy zaszczyt działać na najlepszym na Półwyspie kempingu Chałupy 6, który z roku na rok pozytywnie zaskakuje swoich gości.

Stała kadra instruktorska

Byliście już kiedyś w EASY? Przyjeżdżając ponownie na pewno poznacie te same twarze! Wielu instruktorów jest z nami związanych od lat. Rekordziści pracują nawet 10 sezonów w EASY!

Nowoczesna baza

Jako pierwsi w Polsce przenieśliśmy standard noclegów na Helu na zupełnie inny poziom! Nasza nowa baza to nie tylko wygodne pokoje dla kursantów i obozowiczów. To również taras widokowy, strefa crossfit oraz wygodny chill'out.

Nasza oferta

Informacje o spocie

Półwysep Helski to najlepsze w Polsce miejsce do uprawiania sportów wodnych. Niezafalowana, płytka oraz ciepła woda, równy i często wiejący wiatr stwarzają IDEALNE warunki do szkoleń windsurfingu i kitesurfingu. Ciężko znaleźć drugi równie dobry akwen szkoleniowy w Europie! 

Opinie Klientów

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń!

Formularz kontaktowy


Back to Top